Te polskie marki odzieżowe warto kupować!

Opublikowano: Marzec 9, 2015

W dobie galerii handlowych i dostępności ubrań na wyciągnięcie ręki przygotowaliśmy zestawienie pięciu silnych polskich marek odzieżowych, na które szczególnie powinieneś zwrócić uwagę.

Nasze zestawienie obejmuje odzież elegancką, sportową, outdoorową i obuwie.

 

BYTOM

Bytom photo

Marka akcesoriów i ubrań na specjalne okazje istnieje od 1945 roku. Jej głównym atutem jest jakość, podkreślanie indywidualizmu i sylwetki mężczyzny. Garnitury, kurtki i akcesoria podlegają zawsze skrupulatnej selekcji dlatego każda, nowa kolekcja jest szczególnie warta uwagi. Pomimo ekstrawagancji jaką emanuje Bytom, garnitury z których słynie marka dostępne są zarówno dla zwykłego Kowalskiego jak i osób o bardziej zasobnym portfelu. Na przykład w czasie wyprzedaży możesz kupić kompletny garnitur już za 499 zł. Jeśli chcesz mieć na sobie bardziej okazały ubiór musisz liczyć się z wydatkiem powyżej 1000 złotych.

Bytom obecny jest w galeriach handlowych, ale sporo interesujących promocji dostępnych jest również w sklepie internetowym na stronie www.bytom.com.pl

 

PAJAK SPORT

Zrzut ekranu 2015-03-08 o 18.36.25

Ukierunkowanie się marki na osoby uprawiające sporty wysokogórskie zawodowo pozwoliło jej zaistnieć w świadomości jako producent naprawdę wysokiej jakości odzieży outdoorowej i dodatków przydatnych podczas kilkudniowych wypraw odbywających się w dosłownie ekstremalnych warunkach. W swoim repertuarze Pajak oferuje kurtki puchowe, softshelle, śpiwory czy akcesoria tj. worki kompresyjne, apteczki czy firny.

Więcej możesz zobaczyć w sklepie internetowym marki: http://www.pajaksport.pl/sklep.html

 

PROSTO

prosto photos

Marka odzieżowa założona przez Wojciecha Sosnowskiego, jednego z najlepszych obecnie artystów Hip-Hopowych w Polsce. Ubrania charakteryzują się prostym, ulicznym stylem. Ubrania marki Prosto świetnie wpiszą się w gust osób, które cenią sobie naturalność i zero jakiejkolwiek ściemy. Rodzaje kolekcji tj. Elegancko, Sport, Klasyk pozwalają na odnalezienie ubrań poprzez które chcesz zamanifestować własne Ja, bez zbędnych ozdobników i choinek.

Ciuchy Prosto możesz nabyć bezpośrednio w ich sklepie internetowym pod adresem http://prosto.pl/shop/category/ubrania/.

 

WOJAS

Wojas photo

Marka zapoczątkowana przez Wiesława Wojasa, który wraz z wolną Polską po 89 roku nabył Nowatorskie Zakłady Przemysłu Skórzanego Podhale. Ratując miejsca pracy oraz produkcję, firma rozpoczęła zupełnie nowy rozdział w polskiej branży obuwniczej. Dzisiaj Wojas jest jedną z niewielu firm, która nadal produkuje swoje wyroby w Polsce. Marka posiada obecnie 160 sklepów zarówno w kraju jak i za granicą. W ofercie dla mężczyzn znajdziesz botki, półbuty, mokasyny, trzewiki i obuwie trekkingowe. Wojas oferuje w sprzedaży także skórzane akcesoria i dodatki.

Więcej możesz zobaczyć na stronie internetowej http://wojas.pl/

 

Zdjęcie główne: Magdalena Roeseler, Flickr.com, CC BY 2.0