Przez żołądek do serca w 30 minut – zobacz, co ugotować na sobotnią kolację

Opublikowano: Luty 28, 2015

Sobotni wieczór ze swoją wybranką możesz spędzić na mieście w romantycznej knajpce, klubie, restauracji albo samemu we własnych czterech kątach możesz przygotować kolację, co niewątpliwe ze wszystkich wcześniej wspomnianych opcji jest najwygodniejsze. Pod warunkiem, że zaskoczysz płeć piękną naprawdę dobrze przygotowanym i podanym jedzeniem.

 

MIĘSO BEZ NAWIJANIA MAKARONU NA USZY

9a4f423c136f31e483747a6d820d6380

Dobrze przyprawiona i przypieczona wieprzowina połączona z sosem słodko-kwaśnym może zdziałać cuda. Dorzucając do tego makaron oraz łamiąc smaki miodem z posiekanymi orzechami, smak potrawy na długo zagości w podniebieniu Twojej wybranki.
Czas przygotowania tej potrawy nie powinien przekroczyć 30 minut. Tym samym jest to świetna alternatywna, gdy nie planowałeś wcześniej żadnego spotkania.

Zobacz, jak przyrządzić potrawę na pinchofyum.com

 

KURCZAK Z AFRO

IMG_0983-682x10241

Wieprzowina i wołowina to ciężkie mięsa za którymi nie przepada każda kobieta. Kurczak zazwyczaj jest neutralny, a dopełniony zielonymi warzywami takimi jak brokuł oraz fasola, na pewno zapunktuje w podniebieniu płci pięknej. Danie podaje się z makaronem, ale możesz zamiast niego użyć ryżu. Czas przygotowania potrawy nie zajmie Ci więcej niż 30 minut.

Zobacz, jak przyrządzić potrawę na bakerbynature.com

 

TYGRYS SIEDMIU MÓRZ

5420268443_b73ab95b2a_b

Niewiarygodnie wyszukane danie, czyli tygrysie krewetki w sosie ze sfermentowanej fasoli. Idealne, jeśli naprawdę zależy Ci na efektywnym i efektownym wieczorze we dwoje. Podane jak w opisie gwarantuje 110% skuteczność. Czas przygotowania nie powinien Ci zająć więcej niż 30 minut.

Zobacz, jak przyrządzić potrawę na pickyin.blogspot.com

 

Jeśli macie inne pomysły na sobotnią potrawę dla dwojga, czekamy w komentarzach.

 

Źródło zdjęcia głównego: flickr.com, CC BY 2.0