Nie jesteś romantyczny? Każdy jest! Zobaczy trzy typy męskich romantyków

Opublikowano: Wrzesień 2, 2014

Myślisz, że nie ma w Tobie romantyzmu? Bzdura! Każdy ma w sobie romantyka. Nawet Ty! Sprawdź, którym z trzech typów romantyka możesz być!


Romantyk „zastaw się a postaw się”

Jeśli należysz do tego gatunku, to nie liczą się dla ciebie pieniądze. Możesz wydać masę kasy, byle tylko zadowolić swoją ukochaną, oczarować ją i zrobić niespodziankę. Kupujesz drogą biżuterię i zaprasza ją na wykwintne kolacje. I wcale nie chodzi tu o zarabianie kroci. Tego typu romantyk może wydać ostatnie pieniądze, a i tak będzie chciał wciąż być szarmancki i nie pokaże swojej dziewczynie, że kończą mu się fundusze. Pod żadnym pozorem nie pozwoli kobiecie za nic zapłacić, nawet jeśli pójdzie z nią do sklepu po zmywacz do paznokci, to jej go kupi. Może to powodować drobne sprzeczki jeśli partnerka chce być niezależna i nie lubi, żeby facet płacił za wszystko.


Romantyk „słodki chłopiec”

To zupełne przeciwieństwo typu poprzedniego. Jeśli jesteś skromny, nieśmiały, ale potrafisz zakochać się na zabój to właśnie Ty! Taki romantyk pójdzie na łąkę i nazbiera bukiet polnych kwiatów dla swojej ukochanej. Zorganizuje dla niej piknik, a na prezent najchętniej wybierze książkę z antykwariatu. Zawsze będzie sprawiał wrażenie lekko onieśmielonego. Chociaż takie zachowanie działa na kobiety, jeśli trafi na bardzo wymagającą partnerkę, to może zostać posądzony o skąpstwo.


Romantyk „na wariata”

Jeśli uwielbiasz adrenalinę i jesteś gotowy dla partnerki zrobić wszystko, to należysz właśnie do tego typu. Taki romantyk szaleje, gdy się zakochuje. Potrafi przejechać przez pół Polski, żeby spędzić z dziewczyną będącą na delegacji godzinę. Zadzwoni po północy z życzeniami urodzinowymi i będzie wymyślał szalone randki w plenerze, najlepiej związane ze sportem. Jeśli dziewczyna nie jest wystarczająco energiczna i chętna do działania, to może nie być dla niego odpowiednią partnerką.

Niezależnie, do którego typu romantyków należysz najważniejsze, to znaleźć sobie partnerkę, która będzie idealnie pasowała do naszego charakteru, a specyficzne przejawy romantyzmu sprawią jej przyjemność, a nie odstraszą.

Źródło zdjęcia: flickr.com