Męski Chillout: Błoto, adrenalina i przygoda na Quadzie

Opublikowano: Luty 27, 2015

Nie masz pomysłu na to, jak wypełnić wolną chwilę? Wsiądź na quada i zobacz, jak błoto, adrenalina i obcowanie z przyrodą podniosą poziom męskości w twojej krwi.

Wyprawy po Polsce

Jeśli masz lenia i nie chce Ci się zajmować samemu organizacją wyprawy, możesz skorzystać z ofert biur podróży lub organizacji, które typowo specjalizują się w wyprawach quadami. Polskie góry są świetne na tego typu eskapady. Wycieczki po Polsce najczęściej są jednodniowe, czasem nawet jednogodzinne (cena to ok. 200 zł). Organizowane wycieczki są również dobre dla osób, które nie mają swojego sprzętu.


Wyprawy zagraniczne

Wyprawy zagraniczne to już wyższa szkoła jazdy. Musisz lubić adrenalinę i być przygotowanym na trudne warunki. Propozycje miejsc to Maroko, Etiopia, a nawet Szwecja. Wybór jest ogromny, ale ceny również mogą sprawić, ze spadniesz z krzesła. Przykładowo pięć dni jazdy po Maroku może kosztować nawet 6500 zł!

Jednak warto zainwestować, by poczuć się prawdziwym mężczyzną! Będziesz musiał stawić czoło bardzo trudnym warunkom. Czekają na Ciebie tereny górskie, podmokłe, bagna, pustynie. Sam quad nie pokona tych wszystkich przeszkód. Potrzebuje dobrego kierowcy, który znajdzie w sobie siłę by pokonać każda przeszkodę! Może się okazać, że będzie to Twoja podróż życia. Poza tym mężczyzna na quadzie jest bardzo seksowny. Pamiętaj, że rozmiar i ślady użytkowania maszyny mają znaczenie…

Źródło zdjęcia: Flickr.com CC BY