Lajfmen uczy: Jak skutecznie udawać w pracy po ciężkim weekendzie?

Opublikowano: Marzec 2, 2015

Zabalowałeś w weekend, a w poniedziałek wcześnie rano musisz wstać, żeby zdążyć do pracy? Zobacz, jak zamaskować kaca przed szefem żeby nie być na celowniku do wylotu.


Sposób #1

409745082_384a876452_b

Widać po Tobie oznaki kaca. Nie jesteś w stanie udawać, że wszystko jest ok. Każdy, kto czegoś chce od Ciebie widzi, że coś jest nie tak. Dlatego my zalecamy kupno cebulowego syropu na kaszel i popijanie go przez cały dzień. Lepiej żeby waliło od ciebie cebulą niż wódą. Zaopatrz się też w chusteczki higieniczne i kaszl ile wlezie. Koledzy z pracy będą starali się Ciebie unikać. Ty za to będziesz miał święty spokój i Twoje przekrwione oczy nie wzbudzą podejrzeń.


Sposób #2

435670378_214a5fea97_b

Poproś swoją kobietę o pomoc. Na pewno w swojej kosmetyczce ma korektor pod oczy. Zamaluje Ci za jego pomocą całą opuchliznę. Przydadzą się też krople do oczu. Zniwelują zaczerwienienia. Bez problemu kupisz je w każdej aptece. Koniecznie użyj sporej ilości perfum i jakiegoś odświeżacza do ust. Cały dzień będziesz musiał płukać usta. Resztki zapachu alkoholu o każdej porze będą chciały się z Ciebie wydostać.


Sposób #3

6345981504_2161bff12b_b

W aptece zapytaj o jakiś środek na kaca. Jest ich cała masa, a potrafią postawić na nogi. Jeśli Twój żołądek nie skręca się zbyt tragicznie to zjedz śniadanie. Koniecznie coś tłustego! Obecnie niektóre energetyki wprowadziły na rynek napoje, które mają walczyć ze skutkami wczorajszego pijaństwa. Możesz popijać je cały dzień i jakoś dotrwać do powrotu do domu. Dodatkowo mocna, czarna kawa! Nic tak nie stawia na nogi.

Pamiętaj, że dasz radę! Przetrwasz ten dzień w pracy. Już za chwilę będziesz mógł położyć się we własnym łóżku i odpocząć. Jakąkolwiek metodę symulowania wybierzesz, grunt to przetrwanie. Jutro już w pełnej formie będziesz planował następny weekend.

Źródło zdjęcia: flickr.com CC BY 2.0