Jeśli zastanawiasz się nad kupnem ekspresu do kawy za nieco ponad 1000 złotych, tę propozycję warto rozważyć

Opublikowano: Czerwiec 15, 2015

Nie pisalibyśmy o normalnym ekspresie do kawy, na kapsułki albo bóg wie na co jeszcze, ale to co złowiliśmy w sieci jest szczególne, bo zaprojektowane zostało z myślą o tych, którzy chcą się napić dobrej kawy w terenie lub w warsztacie, czyli wszystkich osobach wykonujących zawody podwyższonego ryzyka.

Coffeeboxx zostało zaprojektowane tak, by żadne ciężkie elementy metalu czy warunki atmosferyczne nie miały wpływu na to, kiedy chcesz napić się kawy. Ultra wytrzymała, lekka obudowa sprawia, że możesz po niej przejechać samochodem, rzucić nią do kumpla stojącego po drugiej stronie drogi bez żadnych uszczerbków na zdrowiu. Zbiornik w mobilnym ekspresie do kawy coffeeboxx mieści 2.5 L wody. Za dobrą kawę, gdziekolwiek jesteś (na łodzi, skałkach, jeziorze, w Himalajach, regatach) zapłacisz tylko nieco ponad 1000 złotych (239 dolarów). Rozważając zakup normalnego ekspresu do kawy pomyśl, czy nie warto kupić coffeeboxx służący w różnych warunkach – nie tylko biurowych.

przenosony-coffeebox-oxx-ekspres-do-kawy-mobilny-serwis-lifestylowy-1 przenosony-coffeebox-oxx-ekspres-do-kawy-mobilny-serwis-lifestylowy-2 przenosony-coffeebox-oxx-ekspres-do-kawy-mobilny-serwis-lifestylowy-3 przenosony-coffeebox-oxx-ekspres-do-kawy-mobilny-serwis-lifestylowy-5 przenosony-coffeebox-oxx-ekspres-do-kawy-mobilny-serwis-lifestylowy-6 przenosony-coffeebox-oxx-ekspres-do-kawy-mobilny-serwis-lifestylowy-7

Zdjęcia: http://www.oxx.com/buy-coffeeboxx