Dlaczego kobiety wolą brodatych mężczyzn?

Opublikowano: Wrzesień 3, 2014

Jeśli oglądałeś serial „Wikingowie”, to bez problemu możesz odpowiedzieć sobie na pytanie dlaczego kobiety wolą brodatych facetów. Jeżeli jednak nie wiesz o co chodzi w tym temacie, to pomożemy Ci zrozumieć fenomen zarostu.


Dlaczego broda jest sexy?

8381646796_efbcf10f69_b

 

Mówi się, że z winy biologii u kobiet najbardziej pociągają nas piersi i biodra. Podobno krągłe kształty oznaczają płodność. A Twoja broda? Bujny zarost u faceta jest oznaką dużej ilości testosteronu! Podobnie sprawa ma się z owłosioną klatą. Jeśli jesteś typem kudłacza to w pewnym stopniu może to oznaczać, że jesteś prawdziwym macho.

Broda jest czymś pierwotnym, czymś, co sprawia, że facet wygląda na bardziej męskiego, a jego potencjalna partnerka może poczuć się przy nim bezpiecznie. Dodaje bezbłędnego uroku silnego drwala wprost z dzikiej puszczy. Jeśli ją zapuścisz będziecie mogli z partnerką przy seksualnych igraszkach udawać ludzi pierwotnych lub dzikich wikingów. To zdecydowanie podkręci atmosferę w sypialni! Nie jest prawdą, że kobiety nie lubią delikatnego drapania brody na swoim ciele. Takie lekkie drapanie jest naprawdę bardzo sexy!


O brodę trzeba dbać!

10134537425_86a49222ea_b

To nie jest tak, że raz zapuszczona broda może sobie swobodnie rosnąć niczym puszcza. Musisz ją co jakiś czas nieco przycinać oraz dokładnie myć. Nie ma nic bardziej obrzydliwego niż facet wydłubujący resztki obiadu ze swojego zarostu! Jeśli nie czujesz się na siłach by modelować swoją brodę wybierz się do zakładu fryzjerskiego, tam za nieduże pieniądze zaopiekują się Twoim zarostem.


A wąsy?

4650769277_735d32e182_b

 

Broda – tak, broda plus wąsy – tak, wąsy – zdecydowanie nie! Zapuszczenie samych wąsów przystoi jedynie hipsterom, jeśli nie należysz do tej subkultury, to może się okazać, że zamieniłeś się w dobrotliwego wujcia, albo niesmacznego zboczeńca. Samym wąsom mówimy  zdecydowane nie!

Zapuszczenie brody nie będzie Cię nic kosztowało, a może dodać Ci seksapilu oraz powagi. Nic na tym również nie stracisz, bo jeśli nie przypadnie Ci ona do gustu to zwyczajnie możesz ją zgolić. Nie wahaj się i spróbuj czegoś nowego!

 

Źródło zdjęć: flickr.com

Jedna odpowiedź do “Dlaczego kobiety wolą brodatych mężczyzn?”

  1. Adam M pisze:

    Prosta sprawa, broda to +10 do męskości… Oczywiście zadbana, tutaj pełna zgoda. Tylko do tego raczej nie taka maszynka, a trymer, imho najlepsza opcja na ogarnięcie zarostu. Ja odkąd noszę brodę to się z moim philipsem nie rozstaję, a skracanie i stylizacja brody raz w tygodniu urosło prawie do rangi rytuału.