Co sprawia, że kobieta zwraca na Ciebie uwagę?

Opublikowano: Sierpień 24, 2014

Pewnie chciałbyś, by akurat ta kobieta która przechodzi obok zwróciła na Ciebie uwagę. Niestety, jej wzrok odwrócony jest w zupełnie inną stronę, ale nie oznacza to, że wszystko jest stracone. Musisz pamiętać o kilku szczegółach.


1. Zadbana fryzura, zarost

8548988552_ed51c20f76_b

Jeżeli idziesz przez centrum handlowe w nieuczesanych włosach i nieprzyciętym zaroście, to zapomnij że ktokolwiek zwróci na Ciebie uwagę. Nawet pies z kulawą nogą by miał problem. Pójdź do fryzjera. Obetnij włosy zgodnie z obowiązującymi trendami. Podobnie zrób z brodą. Równo przystrzyżona świadczy o tym, że  przywiązujesz wagę do swojego wyglądu zewnętrznego. Dla kobiety już na tym etapie plusujesz.


2. Stylowe ubranie, dopasowane do Twojej budowy ciała

11194528324_ac3a354b60_b

Zawsze, cokolwiek kupujesz pamiętaj, aby ubranie podkreślało twoją figurę a nie robiło z Ciebie jeden wielki, chodzący worek ziemniaków. Popatrz na kobiety. Ubierają się tak, by podkreślić swój seksapil. Zrób to samo, ale w męskim wydaniu. Wszystko się da, tylko musisz ubierać się z głową. Np. nie każdemu mężczyźnie pasują buty powiększające jego stopę albo nie każdy dobrze wygląda w obcisłych dżinsach czy koszulce polo.


3. Mimika

9465747833_58d182fc39_k

Ze smutną miną jak buldog nic nie zwojujesz. Podobnie z miną jak żubr, który ma zatwardzenie. Musisz być naturalny, a najlepiej jakby do twojej naturalnej mimiki przypisany był uśmiech. Zobacz, jak mało jest uśmiechniętych ludzi w Polsce. A gdy już kogoś uśmiechniętego widzisz, to zwracasz na niego uwagę.

 

4. Zapach

11463504083_b342b87ca4_k

Zadbaj o dobrą perfumę. Taką, która będzie podkreślać twoją osobowość. Przykładowo perfuma Adidas nie jest dobrym rozwiązaniem, bo jej zapach nie podkreśla tak naprawdę niczego. Znajdź coś bardziej kunsztownego. I pamiętaj, żeby zapach podobał się Tobie i żebyś dobrze się z nim czuł.

 

Źródło zdjęć: flickr.com