3 strzały – Dawid Bryniarski “Moim marzeniem byłoby zobaczyć artystów światowej sławy w moich ubraniach na teledyskach”

Opublikowano: Listopad 28, 2013

Lajfmen: Jak się nazywasz i czym zajmujesz się na co dzień?

Dawid: Siemaneczko nazywam się Dawid Bryniarski. Na co dzień zajmuje się już w tym momencie produkcją odzieży Husisain Design po za tym tańczę w każdej wolnej chwili a muzyka towarzyszy mi zawsze i wszędzie!

_WSO4573

Lajfmen: Jaki był pierwszy ciuch stworzony przez Ciebie i jak wspominasz pracę nad nim?

Dawid: Pierwszym moim ciuchem jaki uszyłem, były właśnie spodnie dresowe z obniżanym krokiem w których też się pokazałem w 5 edycji programu Mam Talent. Krój i specyficzna kieszeń na przodzie spodobała się wielu osobom dlatego też postanowiłem zacząć zajmować się ich produkcją. Oczywiście na ten moment już w produkcji są nie tylko spodnie ale też bluzy, kamizelki, kurtki i czapki . Już w bliskim czasie będą te produkty dostępne na stronie www.husisaindesign.pl

DSC_1002

fot. Łukasz Cyrwus


Lajfmen: Jak oceniasz polski rynek “customowych” marek odzieżowych? Czy powoli ludzie przekonują się do nich i coraz chętniej po takie właśnie ubrania sięgają? Czy już na etapie tworzenia takich ubrań, lepiej myśleć o sprzedaży poza granicami kraju?

Dawid: Myślę że w jakimś stopniu ten rynek na pewno się cały czas rozwija , ludzie może też w jakimś stopniu się bardziej otwierają, ale ja zawsze byłem za tym, żeby pchać to wszędzie. Jeżeli nadażyła by się taka okazja to czemu nie. Moim marzeniem byłoby zobaczyć artystów światowej sławy w moich ubraniach na teledyskach np. takich jak Wiz Khalifa, A$AP ROCKY, MGK, Kendrick, Lamar itd.

JPG_4 kopia2

Ubrania Dawida można nabyć za pośrednictwem oficjalnego fanpage’a https://www.facebook.com/HusisainDesign  . W grudniu wystartuje pełną parą sklep internetowy. Warto więc śledzić fanpage marki.